W mojej głowie już lato :) Przed nami dwa wolne od nauki miesiące. Ale nim nadejdzie to wybawienie, przyjdzie nam się zmierzyć z pewną kwestią. Z rozstaniem z dotychczasową klasą. T_T Serce mi się kraja, na myśl o tym, że nasze kontakty mogą się urwać. Że przestaniemy się spotykać, przebywać ze sobą... Wszystkie drogi się rozejdą.. Jako jedyna z moich koleżanek, idę do innej klasy. Będzie mi trudno, ale cóż poradzę.. Gdyby moja znajomość z przedmiotów przyrodniczych nie była bliska zeru, również udałabym się na biol-chem ^^.
A teraz coś pozytywnego! :D
Yayyy! Jak ja się bardzo cieszę! Już za tydzień, jadę z moją klasą na zieloną szkołę :) Najbardziej cieszy mnie fakt, że spędzimy ze sobą całe 11 dni razem :)) Cel podróży - Pogorzelica ^^ Zapowiada się niesamowicie :)
Na sam koniec.. Nie byłabym sobą gdybym tego nie powiedziała, a więc..
Jak to dobrze, że K-POP istnieje ^^
Dziękuję, miłego dnia kochani :*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz