wtorek, 25 czerwca 2013

Nasze konkursiątka~

Tak sobie pomyślałam, że skoro Sandruś umieściła zdjęcia, to zaproponuję mały konkurs ^^. Waszym zadaniem będzie dopasować imiona do osóbek na zdjęciu. Największa liczba punktów do zdobycia to pięć- po jednym za każdego człowieczka plus jeden extra za zgadnięcie imienia jegomościa z pierwszego zdjęcia.
Odpowiedzi zostawiajcie pod tym postem. Konkurs będzie trwał do końca lipca. Powodzenia~
~Elizabeth

4 komentarze:

  1. To gówno na pierwszym zdjęciu to Elizabeth XDDD
    Pozdrawiam,
    Renata.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dobrze, wygrała Renia z liczbą punktów -1. Dziękuję za udział w konkursie. W nagrodę możesz znowu skorzystać z mojego konta.
    ~Elizabeth, której NAPRAWDĘ nie chce się logować i która NAPRAWDĘ kompletnie zapomniała zarówno o całym konkursie jak i blogu.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Buuu~ =3= I tak musiałam się zalogować, żeby potwierdzić komentarz. Ale głupota.

      Usuń