Tak sobie pomyślałam, że skoro Sandruś umieściła zdjęcia, to zaproponuję mały konkurs ^^. Waszym zadaniem będzie dopasować imiona do osóbek na zdjęciu. Największa liczba punktów do zdobycia to pięć- po jednym za każdego człowieczka plus jeden extra za zgadnięcie imienia jegomościa z pierwszego zdjęcia.
Odpowiedzi zostawiajcie pod tym postem. Konkurs będzie trwał do końca lipca. Powodzenia~
~Elizabeth
To gówno na pierwszym zdjęciu to Elizabeth XDDD
OdpowiedzUsuńPozdrawiam,
Renata.
Nieprawda ;-; Mścisz się za wczoraj =3=
UsuńDobrze, wygrała Renia z liczbą punktów -1. Dziękuję za udział w konkursie. W nagrodę możesz znowu skorzystać z mojego konta.
OdpowiedzUsuń~Elizabeth, której NAPRAWDĘ nie chce się logować i która NAPRAWDĘ kompletnie zapomniała zarówno o całym konkursie jak i blogu.
Buuu~ =3= I tak musiałam się zalogować, żeby potwierdzić komentarz. Ale głupota.
Usuń