Szalone Życie Fangirli
czwartek, 11 kwietnia 2013
VICTORIA
Pragnę się pochwalić faktem, że zarówno ja, jak i Caroline, skończyłyśmy pisać nasze opowiadania konkursowe. Nie czytałam jeszcze jej, ale zapewne oba ssą równie bardzo. Jednak liczy się tylko jedna rzecz. Ocena lvl up!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz