niedziela, 7 kwietnia 2013

JAK?! DLACZEGO?! NIE!!

Krótkie wprowadzenie: aby otrzymać 6 z polskiego muszę wziąć udział w konkursie, który polega na napisaniu opowiadania na max. 10 stron. Głupio jednak byłoby napisać mniej.

W zeszłym roku wszystko poszło bardzo gładko. Napisałam lekkie, humorystyczne opowiadanie o dorastającym Rafale, który ma bardzo wysokie ambicje. Dostałam wyróżnienie, co równało się podwyższoną oceną z polskiego na moje wymarzone 6. W tym roku zdecydowałam się bardziej postarać i dostać się na podium. Wybrałam ciężki temat, śmiertelnie chora nastolatka, spędziłam niezliczoną ilość godzin wyszukując odpowiedniego nowotworu, a to wszystko po to, żeby stanąć w miejscu po napisaniu niecałe 1,5 strony. WENO, WYBIERAM CIĘ!

EDIT: Ah, no tak. Zapomniałam napisać, że data doręczenia prac mija w ten piątek. Życie jest takie trudne.






PS: Nowy album The Strokes jest idealny.

3 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie wiem dlaczego mój poprzedni komentarz został usunięty. Tak czy siak życzę dużo weny i pomysłów i 6 z polskiego!

    OdpowiedzUsuń
  3. Ej ;-; To moje komentarze powinny być usuwane ;-; Mam na to patent.
    Elizabeth też mi jęczy całymi dniami o tym konkursie. Trzymam kciuki!
    Pozdrawiam.
    Renata.

    OdpowiedzUsuń