Cóż za ekscytujący dzień! W naszym mieście, odbył się dziś ostatni etap konkursu językowego, w którym nasze adminki brały udział i pozajmowały naprawdę dobre miejsca! :) Ja akurat, siedziałam na widowni i kibicowałam, razem z adminką Caroline. Towarzyszyły nam ogromne emocje oraz stres. Chwilami miałam wrażenie, że przejęłam go od koleżanek biorących udział :D Wszystkie były zadowolone i uśmiechnięte (tak, bo to ja ze stresu ryczałam, nie one :D) Co do części artystycznej.. Uhh... Męczące było wysłuchiwanie chyba 10 piosenek w różnych językach. Tak naprawdę, było to strasznie nudne, a ja stresowałam się coraz bardziej. No cóż. Cieszę się, że już po wszystkim oraz, że dziewczynom poszło naprawdę wyśmienicie! :)
Ale.. Jak to ja.. Zmienny nastrój i znów jestem przygnębiona. Ten konkurs uświadomił mi, że przez wszystkie lata nauki, nie zrobiłam nic pożytecznego. Ani nie jestem znakomita z języków, nie mam osiągnięć sportowych, nie wspominając o przedmiotach ścisłych. Tak naprawdę w moim życiu, nigdy nie odczułam satysfakcji, że jestem z czegoś naprawdę dobra. Czasem nawet boję się, że moja mama nie ma powodów, by być ze mnie dumną. Gdy zastanowię się nad tym głębiej.... NIE! Nie chcę zastanawiać się nad tym głębiej, bo będzie jeszcze gorzej. Czasem przeklinam się taką, jaką się urodziłam, ponieważ jestem tak bardzo.. nijaka. Osobiście nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że każdy ma jakiś talent. Najwyraźniej jestem na tyle beznadziejnym przypadkiem, że go nie mam. A może to czyni mnie wyjątkową?
Kurka.. Nie chcę żegnać się w takim pesymistycznym nastroju. Są rzeczy z których mogę się cieszyć! :)
-Dzisiejszy konkurs, szczęśliwy dla moich przyjaciół! :)
-Niedługo zagram w WOW'a! (KYAAAAA!!)
-No i WEEKEND! ^^
Trzymajcie się kochani! Liczę na to, że nie musicie się spierać z "problemami" jak moje :)
Błagam Cię. Jesteś najbardziej radosną i optymistyczną osobą, jaką znam! Jak cię widzę, to od razu lepiej się czuję xD Weź pracuj jako prywatne słońce do rozweselania ludzi :D
OdpowiedzUsuń~Elizabeth, której nie chcę się logować (no, przepraszam, że jestem leniwa ;-;)