wtorek, 26 marca 2013

Powinnam spać, ale piszę na blogu!

Pani P. oddała nam kartkówki. Mogę już zacząć emosować? Dostałam -2 i 4. To ostatnie wraz z dopiskiem, że mam fajną mapę. A dlaczego taką fajną? Podczas dyktowania polecenia zapisałam, że odległość na mapie wynosi 700 m. Mi też wydawało się to dziwne, dobrze? Ale czy to pierwszy raz kiedy dostajemy w szkole takie idiotyczne polecenie? W każdym bądź razie chodziło o 7 cm, więc zadanie zrobiłam źle. Jakim cudem z "c" zrobiło mi się "00"? Nie mam pojęcia i wolę nie wiedzieć. Założę się, że Renata mi to podszepnęła. Ona jest zła i chce przejąć nade mną kontrolę.
Bye bye! :3
~Wasza Lamociota

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz