wtorek, 19 marca 2013

A jednak nie...

Pamiętacie jak jeszcze kilka minut temu robiłam za Bridget Jones i miałam emo napady? Wcinając zupę pomidorową, która miała robić za obiad jakoś tak stwierdziłam, że to nie dla mnie. Życie jest zbyt zabawne, żeby je marnować. Po za tym jako emo nie mogłabym śmiać się z liska chytruska. Co to za życie? Musiałabym ciąć się rozbitą szklanką, wpychać pistolet do gardła, siedzieć na tych wszystkich emo forach i zrobić tęczę z włosów. Nie licząc tego ostatniego, moje życie straciłoby sens.
Dlatego, nie martwcie się! Emo napady jeszcze będą, ale to później. Na przykład jak Pani P. odda nam kartkówki. Albo jak znowu się dowiem, że pół życia spędziłam nie wiedząc, że pomiędzy "mimo" i "że" na początku zdania nie stawiamy przecinka. Na razie jednak zostawiam emocjonalną stronę mojej egzystencji i zajmuję się tą materialną.
~Wasza Nie-Emo Elizabeth
PS. Ktoś wie ile trzeba biegać, żeby zrzucić pół pudełka ptasiego mleczka i jednego pączka? Chyba za bardzo wczułam się w rolę Bridget Jones...

12 komentarzy:

  1. Taaa... i dieta poszła w las :>
    Cieszę się, że wróciłam do normy. Jak znajdę mój zeszyt z matematyki to napisze wam jeden z mych emo wierszy .o. Jest cudownie beznadziejny. Taki jaki miał być.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ojeeeej :( Mam nadzieję, że już wszystko w porządku. Rozumiem twój ból.
    Pozdrawiam.
    Renata.
    PS: Nie wiem ile się zrzuca, ale obawiam się, że będzie to dobrych kilka dni.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Weź, idź Renato z tymi swoimi enigmatycznymi radami =3=
      Pozdrawiam.
      Elizabeth.

      Usuń
    2. Nie wiem dlaczego jesteś taka niemiła :( JESTEŚ ZWYKŁYM POJEMNIKIEM NA MOJĄ DUSZĘ. HAHAHAHAHAHAHAH
      Pozdrawiam.
      Renata.

      Usuń
    3. ...
      Nienawidzę cię. WYZYWAM CIĘ NA POJEDYNEK! Właź na Voldemort Online :> Już ci wysłałam zaproszenie do walki.

      Usuń
    4. Ojeeej :) Już wchodzę. Ale wiesz, że znowu wygram? :)
      Pozdrawiam.
      Renata.

      Usuń
  3. HAHAHAHAHAHAHAH! TWOJE CIAŁO NALEŻY DO MNIE GŁUPI POJEMNIKU! MÓWIŁAM, ŻE PRZEGRASZ.
    Pozdrawiam.
    Renata.

    OdpowiedzUsuń
  4. Niech ktoś to ogarnie. Nie wiem, usunie jej komentarze czy coś. Zaczyna mnie kobieta denerwować >.<

    OdpowiedzUsuń
  5. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ej :( Już będę grzeczna.
      Pozdrawiam.
      Renata.

      Usuń