środa, 13 lutego 2013

Brrrr...

Witajcie kochani! :)
Dziś.. Przeżyłam koszmar. Od małego nienawidzę dentystów, a miałam problem z jednym zębem, więc z powodu bólu musiałam udać się na wyrwanie. Pewnie spytacie, dlaczego od razu na rwanie.. Za bardzo bałam się leczenia kanałowego :( A że to ząb znajdujący się z tyłu.. Co mi zależy? Ale żyję.. Jeszcze żyję, chociaż nic dziś nie zjadłam i nie piłam. prócz kilku łyżek płatków na mleku T_T
Nie mogłam iść nawet do szkoły, chociaż (co mnie ogrooomnie dziwi!) chciałam. Oby przestało boleć do jutra. :)
Z tego co widzę, Elizabeth zaprzestała pisania swego życiorysu.. W takim razie, postaram się jeszcze dziś coś sensownego naskrobać ^_^
Mój mąż w ogóle nie odzywa się na twitterze! Tak, mąż. Nie macie mężów w wieku 15 lat? XD

Dobrze.. Tak więc życzę wam miło spędzonej środy :* /S

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz