czwartek, 7 lutego 2013

Historyczny moment nr 3 + prawie pierwszy post :)

Kolejna setka wyświetleń za nami! :) Cudownie wiedzieć, że ktoś zagląda na naszego bloga mimo, że jest całkiem nowy :) To takie motywujące do dalszej pracy! Do zobaczenia przy 400 wyświetleniach! :)

Gdy będę miała chwilkę czasu, dodam pierwszy post na temat codziennego życia fangirli ;) A tymczasem zostawiam was w rękach reszty dziewcząt i mykam uczyć się nowego układu ;D K-POP jest taki piękny.. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz