Witam wszystkich! :) Widzę, że żadna z dziewcząt nie dodała dziś posta, więc troszkę nadrobię.
Dzisiejszy dzień.. Ogólnie zaczął się jak zwykle. Pobudka o 11:00, wysłuchiwanie mamy, że nic nie robię w domu, internet.. Wczoraj wieczorem zagroziła mi, że zabierze laptopa bo nic innego nie robię, ale przed chwilą wyznała, że po prostu zapomniała ;D Przynajmniej mi się upiekło :)
Właśnie jestem na etapie godzenia się z nowym planem lekcji i akceptacją faktu, że ferie dobiegają końca. A może to i dobrze? Przynajmniej będę miała co robić. Gorzej z porannym wstawaniem o 7:00..
Tak więc póki co tyle dzisiaj ode mnie... A nawet chyba wszystko ;D Odezwę się najprawdopodobniej jutro! :) /S
PS. Jak to dobrze, że K-POP istnieje :D
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz