Szalone Życie Fangirli

czwartek, 7 lutego 2013

Historyczny moment nr 4!!

Ja się dołączam do podziękowań. To jest naprawdę wspaniałe, że tyle ludzi czyta nasz blog, chodź dopiero powstał on wczoraj! Naprawdę jest to bardzo miłe.

Mój dzisiejszy poranek był bez internetu, nie wiem jak to przeżyłam ;(. A tymczasem idę oglądac filmiki. Yaay!
Autor: Unknown o 14:48
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowszy post Starszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)

Łączna liczba wyświetleń

Archiwum bloga

  • ▼  2013 (51)
    • ►  listopada (2)
    • ►  czerwca (5)
    • ►  maja (3)
    • ►  kwietnia (6)
    • ►  marca (9)
    • ▼  lutego (26)
      • I po wszystkim! :)
      • Z cyklu "Problemy nastolatek" Pomóżcie!
      • Film miesiąca wg Juliet: Donnie Darko
      • Witajcie, moi kochani fani! Pojawiło się wiele wia...
      • 14.02
      • Coś tam
      • Brrrr...
      • Tytuł?
      • Post ninja :3 ~Elizabeth
      • Historyczny moment nr 5! :) + ...coś ;D
      • Życiorys Cz.1
      • Moja własna historia fangirlingu/ My fangirling story
      • Post!
      • Pierwszy post :D
      • Słowo wyjaśnienia
      • Historyczny moment nr 4!!
      • Historyczny moment nr 3 + prawie pierwszy post :)
      • ...
      • Historyczny moment nr 2 + Kat
      • Pierwszy dzień za nami!
      • Dzień dobry, cześć i czołem!
      • Juliet
      • Elizabeth
      • Hello internet
      • Historyczny moment...
      • post

Profesionalne Fangirle

  • Elizabeth V.
  • Juliet
  • Kat K.
  • Unknown
  • Unknown
Motyw Eteryczny. Obsługiwane przez usługę Blogger.