czwartek, 28 lutego 2013

Z cyklu "Problemy nastolatek" Pomóżcie!

Witajcie kochani! Na naszej stronce zrobiło się bardzo cicho.. Przepraszamy i postaramy się odzywać częściej! :)
Zwracam się do was z ogromną prośbą! Ja oraz druga adminka, Elizabeth, stoimy właśnie przed bardzo trudnym wyborem. Także pozwólcie, że i was spytamy o zdanie :)

Założyłyśmy konto na Pottermore i tiara przydzieliła nas do Hufflepuffu. Potem założyłyśmy drugie konto i przydzielono nas do Slytherinu.. I teraz w końcu nie wiemy gdzie zostać :( Proszę, pomóżcie! :) Liczę na wasze odpowiedzi, co czynić! :)

5 komentarzy:

  1. Słoneczka moje, rozumiem, że ciężko wam wybrać :( Ale chyba bym została w Hufflepuffie :)
    /Wasza Malwinka :*****

    OdpowiedzUsuń
  2. Kierujcie się głosem serca :)
    Dajcie znać co wybrałyście!
    Pozdrawiam.
    Renata

    OdpowiedzUsuń
  3. No wiecie... Huffelpuff są ciotami, więc... Chyba Huffelpuff bym na waszym miejscu wybrała.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. DO BOJU MOJE JEDNOROŻCE! NA TEGO HERETYKA!
      ~Elizabeth, której nie chce się logować

      Usuń
  4. Slytherin! Absolutnie Slytherin! SLYTHERLIN, SLYTHERIN, SLYTHERIN, SLYTHERIN, SLYTHERIN! LOOOOOOOOOOL /Michał

    OdpowiedzUsuń