Witajcie kochani! Na naszej stronce zrobiło się bardzo cicho.. Przepraszamy i postaramy się odzywać częściej! :)
Zwracam się do was z ogromną prośbą! Ja oraz druga adminka, Elizabeth, stoimy właśnie przed bardzo trudnym wyborem. Także pozwólcie, że i was spytamy o zdanie :)
Założyłyśmy konto na Pottermore i tiara przydzieliła nas do Hufflepuffu. Potem założyłyśmy drugie konto i przydzielono nas do Slytherinu.. I teraz w końcu nie wiemy gdzie zostać :( Proszę, pomóżcie! :) Liczę na wasze odpowiedzi, co czynić! :)
Słoneczka moje, rozumiem, że ciężko wam wybrać :( Ale chyba bym została w Hufflepuffie :)
OdpowiedzUsuń/Wasza Malwinka :*****
Kierujcie się głosem serca :)
OdpowiedzUsuńDajcie znać co wybrałyście!
Pozdrawiam.
Renata
No wiecie... Huffelpuff są ciotami, więc... Chyba Huffelpuff bym na waszym miejscu wybrała.
OdpowiedzUsuńDO BOJU MOJE JEDNOROŻCE! NA TEGO HERETYKA!
Usuń~Elizabeth, której nie chce się logować
Slytherin! Absolutnie Slytherin! SLYTHERLIN, SLYTHERIN, SLYTHERIN, SLYTHERIN, SLYTHERIN! LOOOOOOOOOOL /Michał
OdpowiedzUsuń