Moje imię pozostanie tajemnicą dręczącą was po nocach. Możecie jednak zwracać się do mnie Elizabeth. Interesuję się jednorożcami, wróżkami i magią. Fangirluję odkąd Leonidas pokazał mi swoją klatę.
Mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić na naszym blogu! :3
Widzę, że masz bardzo specyficzne zainteresowania. Tak czy inaczej trzymam kciuki i życzę duuuużo weny ;)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam.
Renata
Jestem zmieszana tym postem... KOCHAM TO :DDD
OdpowiedzUsuń