Szalone Życie Fangirli
środa, 6 lutego 2013
Hello internet
Witajcie na blogu pisane przez fangirle dla fangirli.
Nazywam się Caroline K. i jestem fangirlem od 14 lat. Fangirluję youtuberów, seriale, filmy i ładnych ludzi. Jestem no lifem, ale lubię swoje życie :D. Tak więc, jak na razie to tyle o mnie.
Życzę miłego dnia!
2 komentarze:
Anonimowy
6 lutego 2013 23:19
Trzymam kciuki :)
Wydajesz się ciekawą osobą ;D
Pozdrawiam.
Renata
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Unknown
6 lutego 2013 23:21
Dziękuję bardzo :)
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Trzymam kciuki :)
OdpowiedzUsuńWydajesz się ciekawą osobą ;D
Pozdrawiam.
Renata
Dziękuję bardzo :)
Usuń