czwartek, 7 lutego 2013

Historyczny moment nr 2 + Kat

Dobry wieczór!
Dzięki wszystkim za kolejne sto wyświetleń, oby tak dalej! (*^3^)/~♥
Tymczasem, ja jestem Kat i nie mam pojęcia co o sobie napisać. Zwykłam fangirlować postacie fikcyjne, szczególnie te narysowane i napisane. Życie spędzam głównie na jedzeniu, spaniu i internecie.
Miłego dnia.

1 komentarz:

  1. Mój plan dnia wygląda podobnie *_* Cieszę się tak bardzo, że znalazłam coś dla siebie! :)
    Malwina

    OdpowiedzUsuń