czwartek, 7 lutego 2013

Pierwszy dzień za nami!

Mówią, że pierwszy dzień i pierwszy post to najgorsze co może spotkać bloggera. Jak widać, nam udało się to przezwyciężyć i z nowymi siłami stajemy do walki! Jeśli nasz blog wam się podoba, piszcie w komentarzach! Będziemy zobowiązane.

5 komentarzy:

  1. Gratuluję wam z całego mojego serduszka! Wasz blog wydaje się interesujący, na pewno będę tu zaglądać!
    Malwina :3

    OdpowiedzUsuń
  2. Yay, życzę następnych setek odwiedzin! Powodzenia, dziewczyny!

    OdpowiedzUsuń