Nazywam się Juliet J, cierpię na fangirlizm od około 12 lat, a moją pierwszą obsesją był Kubuś Puchatek. Aktualnie fangirluję zespoły, seriale, zwierzęta, książki oraz youtuberów, przez co nie mam czasu na cokolwiek innego. Benedict Cumberbatch jest tym jedynym, zaraz obok Alexa Turnera i Nicholasa Houlta.
Mam wielką nadzieję, że czytanie naszego bloga będzie równą przyjemną stratą czasu, jak jego tworzenie :)
Ja też kocham Kubusia Puchatka. :-D
OdpowiedzUsuńi <3 u Juliet
A któż nie kocha? :D:D
UsuńI ja ciebie również <3 anonimie
UsuńTo ile ty masz lat? .-.
OdpowiedzUsuńNo... 15 :CC
OdpowiedzUsuńCzyli już w wieku 3 lat fangirlowałaś? Dogadałabyś się z moją siostrą ;) Miłego pisania!
UsuńDziękuję bardzo!
UsuńWspaniała osoba! Wspaniały post. Wszystko idealne.
OdpowiedzUsuńOJEEEEEJ <333
UsuńRównież wielbię Alexa! Ojć, będę tu zaglądać naprawdę często! :3
OdpowiedzUsuńMalwina :)
Ojeeeej, ile wspólnego! :D
Usuń