środa, 6 lutego 2013

Juliet

Nazywam się Juliet J, cierpię na fangirlizm od około 12 lat, a moją pierwszą obsesją był Kubuś Puchatek. Aktualnie fangirluję zespoły, seriale, zwierzęta, książki oraz youtuberów, przez co nie mam czasu na cokolwiek innego. Benedict Cumberbatch jest tym jedynym, zaraz obok Alexa Turnera i Nicholasa Houlta.

Mam wielką nadzieję, że czytanie naszego bloga będzie równą przyjemną stratą czasu, jak jego tworzenie :)

11 komentarzy:

  1. Ja też kocham Kubusia Puchatka. :-D

    i <3 u Juliet

    OdpowiedzUsuń
  2. To ile ty masz lat? .-.

    OdpowiedzUsuń
  3. Odpowiedzi
    1. Czyli już w wieku 3 lat fangirlowałaś? Dogadałabyś się z moją siostrą ;) Miłego pisania!

      Usuń
  4. Wspaniała osoba! Wspaniały post. Wszystko idealne.

    OdpowiedzUsuń
  5. Również wielbię Alexa! Ojć, będę tu zaglądać naprawdę często! :3
    Malwina :)

    OdpowiedzUsuń